8037 CEPPO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8037 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 303cm / 119inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 596kg |